יונדאי מודיעין: מרכז השירות והמכירה החדש

בימים אלה נפתח מרכז השירות והמכירה יונדאי מודיעין, לאחר כשנתיים של תכנון, בניה והרצה. המרכז נבנה על פי אמות המידה העדכניות ביותר של חברת יונדאי העולמית.

המרכז ממוקם באזור התעשיה 'ישפרו' בכניסה המערבית לעיר מודיעין, בסמוך לתחנת הרכבת 'פאתי מודיעין'.

כיאה לעיר 'המתוכננת ביותר בישראל', נמצא מרכז השירות של יונדאי (מוסך יונדאי) ברחוב שכולו הוקצה למוסכים ולשירותי רכב ושמו נקרא רחוב המכונאי. אגב, בצוות המכונאים שלנו מתנהלים ויכוחים סוערים, על שם מי מהם נקרא הרחוב.

 

מרכז השירות כולל את מוסך יונדאי מודיעין, ובו הציוד החדיש ביותר לטיפול ברכבי יונדאי, וכן חניון תת קרקעי מרווח וגישה נוחה לצירי התנועה המקיפים את המוסך – כביש 431, כביש 443 וכביש 1.

מרכז המכירות של יונדאי מודיעין כולל אולם תצוגה לדגמי יונדאי, וכן חניה מרווחת לבאי המרכז.

 

את המרכז ינהל זיו מרקדו, שמילא בעבר תפקידים שונים ב'כלמוביל', יבואנית מיצובישי, יונדאי ומרצדס לישראל. בחודשים האחרונים השתלם זיו באוטוויק ירושלים, לקראת פתיחת המרכז במודיעין – והכיר מקרוב את שיטות העבודה המתקדמות הנהוגות באוטוויק, ואת ממשקי העבודה בין מחלקות השירות השונות במוסך, בין המוסך ללקוחות ובין המוסך ליבואן ולספקים השונים.

 

המוסך מיועד לספק שירות לבעלי יונדאי הגרים או עובדים במודיעין ובסביבתה, ויציע את מגוון השירותים הנהוגים במוסכים המובילים בישראל: שינוע, קביעת תורים באינטרנט, העברת טסט ועוד.

כתובת המרכז: רח' המכונאי 17, ישפרו סנטר, מודיעין

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם: