רוצים לחסוך בדלק? עברו לרכב עם גיר ידני

רובנו כנראה למדנו נהיגה על תיבת הילוכים (גיר) ידנית, ויש שנשארו נאמנים לרכב הידני, ולא יחליפו את חווית הנהיגה הידנית בשום דבר אחר. אבל מלבד לחווית הנהיגה, לתיבת ההילוכים הידנית יש יתרון משמעותי נוסף, לעומת האוטומטית: היא חסכונית יותר בדלק. לאור מחירי הדלק המאמירים והמודעות הסביבתית המתחזקת – רכב ידני, חסכוני בדלק, הוא אופציה שראוי לשקול בכובד ראש.

המכוניות בעלות הגיר הידני מאובזרות במערכות מתקדמות, דבר שלא היה קיים בעבר. אבזורים אלה מיטיבים עם איכות הנהיגה, וגם עם החיסכון בדלק.

יונדאי i30, למשל, יצאה בארבעה דגמים חדשים בגרסה הידנית, המהווים כלי רכב איכותיים ובעלי צריכת דלק חסכונית. שניים מהדגמים החדשים של יונדאי i30 ( 5 דלתות נפח 1.4 ודגם CW נפח 1.4) מאובזרים במערכת stop and go. מערכת זו מפסיקה את פעילות המנוע בהיותו במצב סטטי (בפקקים, למשל), ובעת לחיצה על הקלאץ' מופעל המנוע מחדש. הפסקה זו של המנוע מסייעת בחיסכון בדלק, מפחיתה את פליטת המזהמים מהמנוע ומאריכה את חיי המתנע. אגב, אם תרצו, ניתן להפסיק את פעולת מערכת, בלחיצת כפתור.

אוטוויק משווקת את ארבעת דגמי יונדאי i30 החדשים:

i30 5 דלתות נפח 1.4 ידני עם מערכת stop and go   i30 דגם CW נפח 1.4 ידני עם מערכת stop and go i30 5 דלתות נפח 1.6 ידני i30 דגםCW  נפח 1.6 ידני

רוצים להתקדם לרכב איכותי, אמין, שגם יחסוך לכם בהוצאות על הדלק? מוזמנים להתייעץ איתנו.

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם: