מי אנחנו

אוטוויק – מאז 1988 

אוטוויק, מרכז השירות והמכירה המורשה של מיצובישי ויונדאי בירושלים, הוקם בשנת 1988 וממוקם כיום בבניין בן שלוש קומות באיזור התעשיה תלפיות. במרכז השירות ניתנים מגוון שירותי רכב מגוונים, לאורך כל מעגל החיים של הרכב שלכם: החל מנסיעת המבחן הראשונה, דרך מכירת הדגמים החדישים של יונדאי, הטיפול השוטף במכוניות מיצובישי ויונדאי - על פי הנחיות היצרן, בשעת הצורך – תיקון תקלות ותאונות, ולבסוף – גם שירותי קניה בהמרה (טרייד-אין) וסיוע ללקוחות המעוניינים במכירת רכבם.

 

אוטוויק – מרכז שירות ומכירה מיצובישי יונדאי

מרכז השירות - כל מה שדרוש לטיפול מקצועי ומלא ברכבך: מחלקות מקצועיות המאוישות על ידי מכונאים, חשמלאים וטכנאים מוסמכים, העומדים בדרישות המחמירות ביותר של היבואן ושל היצרן ועוברים השתלמויות ומבחנים תקופתייים. נוחות ושירות – לרשותך שירות הסעות מהמוסך למקום העבודה, אפשרות לתיאום תור לחסכון בזמן וכן לאיסוף ולהחזרה של מכוניתך מהבית או ממקום העבודה.

אולם המכירה - באולם התצוגה המרשים מוצגים כל דגמי יונדאי החדשים. הצעות משתלמות לקניית רכב חדש, אביזרי רכב וחבילות שירות VIP.

בכל שאלה או התייעצות לגבי רכבך אתה מוזמן לפנות אלינו בטלפון, במייל או בפקס. כתובתנו: רח' האומן 19, תלפיות, ירושלים

 

בטיחות, אמינות, מקצוענות ואחריות - כל הסיבות לבחור בנו

מחוייבים לבטיחות שלכם

המכונית היא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של כולנו. טיפול מקצועי במכונית מהווה חלק מהשמירה על בטיחותם של היקרים לנו, ומסייע בשמירת ערכה של המכונית לאורך שנים. אלפי בעלי רכבי יונדאי ומיצובישי בוחרים באוטוויק שוב ושוב, שנה אחר שנה.

מחוייבים לפעול באמינות

לאחר תהליך בדיקה מקיף, אנו גאים להיות מרכז השירות הראשון והיחיד בירושלים הנושא (מאז שנת 2007) את תו אמון הציבור, הניתן לעסקים העומדים בשישה כללים, לאורך זמן ובפיקוח:

  • אמת והגינות בפרסום
  • גילוי נאות ושקיפות המידע
  • שירות נאה
  • כיבוד החוק
  • הגינות בעריכת חוזים ובקיומם
  • שמירת הפרטיות

מחוייבים למקצוענות חסרת פשרות

צוות המכונאים והמומחים של אוטוויק והמחלקות המקצועיות עומדים בדרישות המקצועיות המחמירות ביותר של היבואן ושל היצרן. הצוות משתלם בקביעות בחידושים האחרונים – כדי להעניק לך את הטיפול המקצועי ביותר. המנהלים וצוות העובדים מחוייבים לאמנת השירות שלנו >>

מחוייבים לנהוג באחריות

אנחנו, באוטוויק מעדיפים להשתמש בחלפים מקוריים. חלפים מקוריים מבטיחים למכונית ולך שקט נפשי, ובנוסף – שנתיים אחריות על החלק. במקרים בהם ניתן להשתמש בחלפים איכותיים אחרים, נמליץ לך על הבחירה הטובה והמשתלמת ביותר.

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם: